W sobotę (16.06.18) odbędzie się Piknik Rodzinny z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, który współorganizujemy. Zapraszamy do Herzogenriedpark w Mannheim od godz. 10.00 do 18.00 (wstęp do parku ze zniżką na hasło: Niepodległa).

W programie przewidziane są występy wielu zespołów (Go!band ze znaną nam panią Małgorzatą Żurańską-Wilkowską, jazzowy zespół Orange Trane, Ziemia Bydgoska, Kujawiak, Armia Pana).

Zaprezentują się także dzieci i młodzież z PMK, jak również ze stowarzyszenia Wawel. W czasie pikniku zorganizowane będą gry i zabawy dla dzieci, a całość dopełnią proponowane potrawy kuchni polskiej. Więcej informacji można znaleźć na plakatach i ulotkach oraz na stronie internetowej Towarzystwa Niemiecko-Polskiego w Mannheim-Ludwigshafen: www.dpg-mannheim.de. Zapraszamy!

witamy head„Człowieka (…) nie można do końca zrozumieć bez Chrystusa. A raczej człowiek nie może siebie sam do końca zrozumieć bez Chrystusa. Nie może zrozumieć ani kim jest, ani czym jest jego właściwa godność, ani jakie jest jego powołanie i ostateczne przeznaczenie''
Jan Paweł II, Warszawa 1979

Serdecznie witamy na stronie internetowej Polskiej Misji Katolickiej w Mannheim! Wszystkim odwiedzającym tę stronę życzymy Bożego błogosławieństwa.

Nabożeństwa w Mannheim

Msza święta w języku polskim
Sobota godz. 18:30
Niedziela godz. 09:30
Niedziela godz. 12:00
Środa godz. 18:30
Piątek godz. 18:30
Pierwszy czwartek m-ca godz. 18:30
Adoracja Eucharystyczna
Ostatnia sobota m-ca godz. 17:30
Pierwszy czwartek m-ca godz. 19:00
Okazja do spowiedzi świętej
Środa, piątek, sobota godz. 18:00
Pierwszy czwartek m-ca godz. 18:00
Pierwszy piątek m-ca godz. 17:30
Ostatnia sobota m-ca godz. 17:30

Kontakt z biurem misji