W ramach Tygodnia Kultury Polskiej, który odbędzie się w Mannheim w dniach od 10 do 16 października br., planujemy wydanie specjalnego numeru „Posłańca”.

Na łamach gazetki w części informacyjnej będzie można umieścić reklamę swojej firmy. Zapraszamy do współpracy lekarzy, prawników, tłumaczy oraz inne firmy do zareklamowania/zaprezentowania się na łamach jubileuszowego wydania biuletynu Polskiej Misji Katolickiej Mannheim. Gazetka ukaże się w nakładzie 3000 egzemplarzy i będzie kolportowana na terenie Mannheim.

Bliższych informacji udziela:
Marenzo Media e.K.
Marcin Kurowski
Tel.: 0621/ 718 95 675
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

witamy head„Człowieka (…) nie można do końca zrozumieć bez Chrystusa. A raczej człowiek nie może siebie sam do końca zrozumieć bez Chrystusa. Nie może zrozumieć ani kim jest, ani czym jest jego właściwa godność, ani jakie jest jego powołanie i ostateczne przeznaczenie''
Jan Paweł II, Warszawa 1979

Serdecznie witamy na stronie internetowej Polskiej Misji Katolickiej w Mannheim! Wszystkim odwiedzającym tę stronę życzymy Bożego błogosławieństwa.

Nabożeństwa w Mannheim

Msza święta w języku polskim
Sobota - St. Bonifatius godz. 18:00
Niedziela - St. Bonifatius godz. 9:00
Niedziela - St. Bonifatius godz. 13:30
Środa - St. Matthäus-Spitalkirche godz. 18:30
Piątek - St. Matthäus-Spitalkirche godz. 18:30
Pierwszy czwartek m-ca - St.Matthäus-Spitalkirche godz. 18:30
Adoracja Eucharystyczna
   
Pierwszy czwartek m-ca godz. 19:00
Okazja do spowiedzi świętej
Środa, piątek,  godz. 17:45
Pierwszy czwartek m-ca godz. 17:30
Pierwszy piątek m-ca  godz. 16:15
   

Kontakt z biurem misji