Na naszej stronie internetowej dostępny jest już program Dni Kultury Polskiej, które odbędą się w Mannheim w dniach od 5 do 28 października br. Zachęcamy do zapoznania się z bogatym programem wydarzeń oraz do uczestnictwa w imprezach kulturalnych. Oczywiście najbardziej zachęcamy do uczestnictwa w uroczystej Mszy świętej, pod przewodnictwem Przewodniczącego Papieskiej Rady ds. duszpasterstwa Służby Zdrowia, ks. Abp Zygmunta Zimowskiego – w niedzielę 10 października, o godz. 15.00 w Jesuitenkirche – w stulecie sztandaru maryjnego. Polecamy też wystawy o Janie Pawle II i księdzu Popiełuszce, a także koncert zespołu IMYOU.

Link do programu Dni Kultury Polskiej w Mannheim (proszę kliknąć)

witamy head„Człowieka (…) nie można do końca zrozumieć bez Chrystusa. A raczej człowiek nie może siebie sam do końca zrozumieć bez Chrystusa. Nie może zrozumieć ani kim jest, ani czym jest jego właściwa godność, ani jakie jest jego powołanie i ostateczne przeznaczenie''
Jan Paweł II, Warszawa 1979

Serdecznie witamy na stronie internetowej Polskiej Misji Katolickiej w Mannheim! Wszystkim odwiedzającym tę stronę życzymy Bożego błogosławieństwa.

Nabożeństwa w Mannheim

Msza święta w języku polskim
Sobota - St. Bonifatius godz. 18:00
Niedziela - St. Bonifatius godz. 9:00
Niedziela - St. Bonifatius godz. 13:30
Środa - St. Matthäus-Spitalkirche godz. 18:30
Piątek - St. Matthäus-Spitalkirche godz. 18:30
Pierwszy czwartek m-ca - St.Matthäus-Spitalkirche godz. 18:30
Adoracja Eucharystyczna
   
Pierwszy czwartek m-ca godz. 19:00
Okazja do spowiedzi świętej
Środa, piątek,  godz. 17:45
Pierwszy czwartek m-ca godz. 17:30
Pierwszy piątek m-ca  godz. 16:15
   

Kontakt z biurem misji