Po przerwie wakacyjnej rozpoczynamy niedzielną katechezę dla dzieci. Na czas remontu naszego kościoła będzie ona miała miejsce w sali parafialnej pod kościołem St. Bernhard (wejście od tyłu kościoła Eiffelstraße/Kath. Pfarramt St. Bernhard) w niedzielę o godz. 11.00. Pierwsze spotkanie odbędzie się 19 września. Na spotkania zapraszamy dzieci od 3 roku życia. Poprzez wspólną zabawę, śpiew oraz prace plastyczne i techniczne staramy się przekazać dzieciom nie tylko wiedzę, ale także polską tradycję i wrażliwość religijną, wspierając tym rodziców w religijnym wychowaniu ich pociech. Terminy spotkań na rok katechetyczny 2010/2011 z uwzględnieniem ferii szkolnych w Baden-Württemberg znajdą Państwo w rubryce Katecheza / Katecheza niedzielna.

witamy head„Człowieka (…) nie można do końca zrozumieć bez Chrystusa. A raczej człowiek nie może siebie sam do końca zrozumieć bez Chrystusa. Nie może zrozumieć ani kim jest, ani czym jest jego właściwa godność, ani jakie jest jego powołanie i ostateczne przeznaczenie''
Jan Paweł II, Warszawa 1979

Serdecznie witamy na stronie internetowej Polskiej Misji Katolickiej w Mannheim! Wszystkim odwiedzającym tę stronę życzymy Bożego błogosławieństwa.

Nabożeństwa w Mannheim

Msza święta w języku polskim
Sobota - St. Bonifatius godz. 18:00
Niedziela - St. Bonifatius godz. 9:00
Niedziela - St. Bonifatius godz. 13:30
Środa - St. Matthäus-Spitalkirche godz. 18:30
Piątek - St. Matthäus-Spitalkirche godz. 18:30
Pierwszy czwartek m-ca - St.Matthäus-Spitalkirche godz. 18:30
Adoracja Eucharystyczna
   
Pierwszy czwartek m-ca godz. 19:00
Okazja do spowiedzi świętej
Środa, piątek,  godz. 17:45
Pierwszy czwartek m-ca godz. 17:30
Pierwszy piątek m-ca  godz. 16:15
   

Kontakt z biurem misji