Zachowując wszystkie obowiązujące przepisy, chcemy wznowić katechizację.

W poniedziałek (16.11.20) – zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej; grupa 1 o godz. 17.00, grupa 2 – o godz. 18.00.

W środę (18.11.20) zapraszamy młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania; grupa 1 o godz. 16.00, grupa 2 o godz. 17.00.

Zarówno rodziców, jak dzieci i młodzież, prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, zwłaszcza zachowanie odstępów, także w trakcie przychodzenia i odchodzenia ze sali. Maseczki są obowiązkowe, również w czasie katechezy.

witamy head„Człowieka (…) nie można do końca zrozumieć bez Chrystusa. A raczej człowiek nie może siebie sam do końca zrozumieć bez Chrystusa. Nie może zrozumieć ani kim jest, ani czym jest jego właściwa godność, ani jakie jest jego powołanie i ostateczne przeznaczenie''
Jan Paweł II, Warszawa 1979

Serdecznie witamy na stronie internetowej Polskiej Misji Katolickiej w Mannheim! Wszystkim odwiedzającym tę stronę życzymy Bożego błogosławieństwa.

Nabożeństwa w Mannheim

Msza święta w języku polskim
Sobota - St. Bonifatius godz. 18:30
Niedziela - St. Bonifatius godz. 9:00
Niedziela - St. Bonifatius godz. 13:30
Środa - St. Matthäus-Spitalkirche godz. 18:30
Piątek - St. Matthäus-Spitalkirche godz. 18:30
Pierwszy czwartek m-ca - St.Matthäus-Spitalkirche godz. 18:30
Adoracja Eucharystyczna
   
Pierwszy czwartek m-ca godz. 19:00
Okazja do spowiedzi świętej
Środa, piątek,  godz. 17:45
Pierwszy czwartek m-ca godz. 17:30
Pierwszy piątek m-ca  godz. 16:15
   

Kontakt z biurem misji