Po zakończeniu ferii w Badenii-Wirtembergii planujemy rozpocząć przygotowanie do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej Oczywiście z zachowaniem wszystkich obowiązujących przepisów. Mamy nadzieje, że będzie to możliwe. Odpowiedni formularz zgłoszeniowy można pobrać z naszej strony internetowej. Należy go wypełnić i oddać w biurze lub zakrystii. Można także zeskanować i przesłać drogą mailową.

Przygotowanie do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej

W poniedziałek14 września – o godz. 17.00 – pierwsze spotkanie przygotowania do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej. Zbieramy się wszyscy w St. Matthäus-Spitalkirche. Konieczna jest obecność jednego z rodziców każdego dziecka.

witamy head„Człowieka (…) nie można do końca zrozumieć bez Chrystusa. A raczej człowiek nie może siebie sam do końca zrozumieć bez Chrystusa. Nie może zrozumieć ani kim jest, ani czym jest jego właściwa godność, ani jakie jest jego powołanie i ostateczne przeznaczenie''
Jan Paweł II, Warszawa 1979

Serdecznie witamy na stronie internetowej Polskiej Misji Katolickiej w Mannheim! Wszystkim odwiedzającym tę stronę życzymy Bożego błogosławieństwa.

Nabożeństwa w Mannheim

Msza święta w języku polskim
Sobota - St. Bernhard godz. 18:30
Niedziela - St.Bernhard godz. 9:30
Niedziela - St. Bernhard godz. 10:45
Środa - St. Matthäus-Spitalkirche godz. 18:30
Piątek - St. Matthäus-Spitalkirche godz. 18:30
Pierwszy czwartek m-ca - St.Matthäus-Spitalkirche godz. 18:30
Adoracja Eucharystyczna
   
Pierwszy czwartek m-ca godz. 19:00
Okazja do spowiedzi świętej
Środa, piątek,  godz. 17:45
Pierwszy czwartek m-ca godz. 17:30
Pierwszy piątek m-ca  godz. 16:15
   

Kontakt z biurem misji